Pracovne miesta a ponuky v Bratislava

Práca na ropných plošinách

Práca na ropných plošinách znie neuveriteľne, ale ani u nás nie je už ničím nezvyčajným. Samozrejme na takýto druh práce treba mať isté kvality a vlastnosti, ktorými si nemôže pochváliť každý, ale pre dobré platové podmienky využíva túto možnosť čoraz viac ľudí.

Obyčajne sa jedná o prácu v Severnom mori alebo dokonca v Mexickom zálive. Rozhodne sa však nejedná o prácu pre každého. Vyžaduje si totižto obrovskú dávku fyzickej sily a odvahy. Ide obyčajne o dvojtýždňové turnusy, kedy človek pracuje dvanásť hodín denne a dvanásť hodín má pre seba. Po dvoch týždňoch nasledujú dva týždne voľna. Aj keď to znie, že človek má viac dovolenky ako práce, nie je tomu tak. Dva týždne takejto práce si dva týždne voľna skutočne vyžadujú.

Plat však poteší pravdepodobne každého. Priemerný robotník môže takto za mesiac zarobiť až tritisíc eur čo už je skutočne slušná suma peňazí. Aj keď samozrejme musí rátať s výdavkami. Aj tak však určite ušetrí sumu peňazí, ktorú by doma nezarobil možno ani za tri či štyri mesiace.

Práca na ropných plošinách je teda určená mladým mužom, ktorí si chcú zarobiť a neboja sa fyzicky pracovať. Ak k takým mužom patríte aj vy, môžete takúto možnosť vyskúšať.


Tento záznam bol zaslaný Pracovné ponuky zahraničie, Volne brigady a označený , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.